طراحی سررسید

ما با راه اندازی سایت تخصصی www.Jopenza.com  در بخش سررسید – سالنامه – تقویم رومیزی – ست مدیریتی همراه با قیمت بروز و زیر قیمت بازار آمادگی داریم باکیفیت ترین محصولات را به شما عرضه نماییم.
کافی است برای مشاهده و ثبت سفارش وارد لینک زیر شوید.

سفارش سررسید
طراحی سررسید


طراحی سررسید
،به دفترچه چاپی گفته می شود که از تقویم و اطلاعات ماه های نجومی در مورد اتفاقات افتاده در طول یک سال می باشد، تشکیل شده است ، طراحی سررسید شاید بتواند چند موضوع را پوشش دهند.

شرکت های بزرگ ، کارخانجات و صاحبان کسب و کارهای بزرگ در مناسبت های نوروز و یا افتتاحیه و غیره از سررسید اختصاصی استفاده می کنند . این روش با توجه به اختصاصی بودن آن از بازدهی خیلی زیادی و کاهش هزینه نیز برخوردار است.

برای داشتن یک سررسید اختصاصی باید یک طراح حرفه ای سررسید باشد تا طراحی سررسید اختصاصی را به طور حرفه ای انجام دهد طوری که سررسید منحصر به فرد باشد و اصلا شبیه نمونه های دیگر در بازار نباشد.

بهتر است طراحی جلد سررسید را به یک شرکت خدمات طراحی و چاپ حرفه ای سپرد تا یک جلد متفاوت و عالی برای سررسید طراحی کند.شرکت خدمات طراحی و چاپ اگر کار بلد نباشد و تیم حرفه ای خود را نداشته باشد انتظار آنچنانی نخواهیم داشت که یک کار حرفه ای را به ما تحویل دهند.

چاپ سررسید

چاپ سررسید خیلی در فروش آن تاثیر گذار و مهم است پس باید توجه داشت که طراحی و چاپ سر رسید بسیار متفاوت و منحصر به فرد باشد ، در طراحی لوگو باید تمام ابعاد در نظر گرفته شود از نوع خدماتی که شرکت ارایه میدهد تا سلیقه مشتری ها همه این موارد به ظاهر کم اهمیت تاثیر خیلی زیادی در طراحی سررسید دارد.

علاوه بر طراحی و چاپ سررسید طراحی و چاپ لوگو روی سررسید خیلی مهم است شرکت ها می توانند لوگو تجاری خودشان را با روش های زیادی روی سررسید حک کنند که حک کردن لوگو به جنس روی جلد سررسید و یا بخشی که می خواهند  لوگوی خود را درج کنند بستگی دارد . بجز اینکه روی جلد می توانند لوگو را طراحی و چاپ کنند بر روی آستر بدرقه، لت های ابتدایی ، انتهایی ، روبان سررسید و بخش های مختلف آن نیز می توانند درج کنند. این امر در سررسید مهم است.

انواع روش درج لوگو روی سررسید

  • چاپ سیلک روی سر رسید
  • طلاکوب و نقره
  • داغکوب روی جلد سررسید
  • پلاک فلزی
  • لیزر مستقیم روی جلد سررسید
طراحی سررسید

مزایای چاپ سررسید

داغکوب ماندگاری خیلی زیادی دارد به همین خاطر است که سفارش دهندگان بیشتر در خواست این روش را دارند ،این روش بیشتر اغلب چاپ های حرارتی مثل جلدهای چرم های مصنوعی مناسب است. برای انجام این روش اول کلیشه ساخته میشود مطابق با این قالب بر روی جلد مورد نظر با ضرب دستگاه درج شود. این کلیشه بیشتر از جنس آلومینیوم تهیه می کنند.

لیزر کردن لوگو اینطور است که  که با حک ناحیه مورد نظر، لوگو را بر روی جلد درج می کند. به به خاطر این است که روی جلدهایی مثل انواع چرم های مصنوعی و جیر و جلدهای دارای پلاک فلزی کاربرد دارد.

در لیزر کردن طرح لوگوی مد نظر را بدون ساختن کلیشه و با استفاده از حرارت و سوزاندن سطحی روی جلد حک می کنند. این روش با دقت و سرعت بالایی انجام می شود ،کیفیت لیزر لوگو علاوه بر دقت دستگاه به کیفیت جلد نیز بستگی خواهد داشت.

در روش پلاک فلزی به وسیله پلاک های فلزی و از جنس استیل می توانید جلوه ی جذابی به سررسید خود بدهید.در این روش حک کردن این شکل است که روی یک پلاک فلزی به صورت لیزری طرح مورد نظر را حک می کنید وبعد آن را با چسب مخصوص بر روی جلد متصل می کنید.

 این پلاک های فلزی باید خیلی با کیفیت باشند در غیر این صورت خیلی زود تغییر رنگ میدهند و سررسید را خراب میکنند.