نمونه های طراحی لیبل محصولات در شرکت جوپنزا

طراحی لیبل

طراحی لیبل محصولات

طراحی لیبل و چاپ لیبل برای محصولات عمده یک شرکت تولیدی و یا برای ارائه خدمات توسط یک شرکت طراحی و چاپ انجام میگیرد.

طراحی برچسب و چاپ لیبل برای بسته بندی شروع طراحی بسته بندی مناسب است.

طراحی لیبل چیست

امروزه فرآیند کلی تفکیک و جداسازی توسط طراحی لیبل به صورت پیچیده و علمی شده است، همان طور که میدانید تصویر یک طراحی برچسب بر روی بسته بندی نقش مهمی در تشخیص یک محصول از دیگر محصولات را دارد.

معرفی طراحی لیبل خلاقانه

طراحی لیبل خلاقانه یکی از عناصر مهم در طراحی برچسب و بسته بندی از لحاظ روابط عمومی و جلب توجه بازار هدف است.

در طراحی لیبل خلاقانه چه نکات و شرایطی را باید رعایت کرد؟

۱. طراحی برچسب خلاقانه باید شکل مناسب از محصول و خدمات نشان دهد.

۲. طراحی لیبل خلاقانه باید دانش را به اندازه کافی را به مخاطب محصول بدهد.

۳. طراحی برچسب خلاقانه باید شامل اطلاعات مواد تشکیل دهنده باشد.

در طراحی لیبل خلاقانه ازمتریال متفاوتی استفاده می شود مانند مقوا، پلاستیک، فویل متالیز که به دلیل حالتی که ایجاد می شود بیشتر مورد توجه هستند.

دو شکل اصلی لیبل وجود دارد؛ یکی جدا از بسته که بعد به آن وصل می شود و نوع دیگر زمان تولید و بسته بندی ایجاد میشود.
به طور کلی طراحی برچسب خلاقانه و بسته بندی به غیر از نقش کاربردی در حفاظت از ماده غذایی تاثیر مهمی در بازاریابی و تبلیغ دارد.

یک بسته بندی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد

در طراحی یک بسته بندی خوب در بازار رقابتی باید ماشین آلات موجود و تعداد جعبه هایی که باید تولید شوند، شرایط ماشین ها و میزان تولید سالانه بررسی شود و با تغییر اندازه بسته، طرحی را باید روی آن درنظر گرفت که قابلیت پیاده شدن داشته باشد و به زیبایی آن لطمه وارد نکند. در یک بسته بندی خوب باید ملاحظات تولید و توزیع را درنظر گرفت.

بسته جدید باید طوری باشد که به راحتی روی قفسه فروشگاه ها قرار گیرد و حمل و نقل آن آسان باشد و فیلم هایی تهیه شود که استانداردهای بین المللی به خصوص در بازار صادرات در آن رعایت شود. به طور کلی در یک طراحی لیبل خلاقانه خوب دانش لازم درباره ویژگی های کالا و شرایط بازار و دیگر همکاران در صنعت به وسیله تولید کنندگان محصولات خلق شده باید روی طراحی لیبل خلاقانه قرار داده شود.

با توجه به رقابت در بازارهای هدف باید در مدت زمانی کوتاه، نظرات مصرف کنندگان را در خصوص طراحی لیبل خلاقانه محصول داخل آن سوال شود و این نظرهای کارشناسی جمع آوری شود.

طراحی و چاپ جعبه در طراحی لیبل چقدر مهم است؟

طراحی لیبل در طراحی و چاپ جعبه در جواب به انواع روش های زندگی در حال عوض کردن تفکر مصرف کنندگان رد به رشد است.
مشتریان بازار هدف محصولاتی را درخواست میکنند که هم با سبک فکری آنها یکسان می باشد و هم به روشی عمل می کند که حامی فعالیت های آنها باشد. از نظر متخصصان داخلی و خارجی که در کانون تبلیغاتی طراحان برتر مشغول به طراحی برچسب  هستند، وجود لیبل در یک طراحی و چاپ جعبه ارزش های مهم مربوط به یک برند را در خود جای می دهد. در حقیقت طراحی و چاپ جعبه و لیبل هویت یک برند است و این یک اصل اساسی در طراحی برچسب است.

وجود خط و اندازه آن چقدر در طراحی بسته بندی محصول مهم است

خط یکی از عوامل مهم در طراحی بسته بندی است. و باید بدانید که تنوع زیاد خطوط و حروف لاتین، طراحی روی بسته را مشکل می سازد. بعضی از طراحان به استفاده از خطوط خاصی عادت کرده اند. در حالی که در طراحی روی بسته ها باید با توجه به خصوصیات مشتری موردنظر، طراحی های جدیدی انجام شود. خطوط روی بسته باید بتواند شناخت کلی از سوابق تولید محصول را ارائه دهد. هر نوع بسته بندی به نوع خاصی از خط نیاز دارد. در طراحی روی بسته باید گروه مصرف کننده هدف را مشخص کرد.

بسته بندی کالا چقدر مهم است

بسته بندی کالا یکی از با ارزش ترین فعالیت هایی است که شرکت ها باید در ارتباط با بسته بندی کالا، بسته بندی کالا رقابتی، بسته بندی کالا جذاب و بسته بندی کالا وسوسه کننده با توجه به بازارهای رقابتی و نیازهای جامعه هدف در راستای فراهم کردن رضایت در مخاطبین، صورت گیرد. و کنترل مسیر بسته بندی کالا در شرکت هم بسیار مهم می باشد. در این مسیر المان های زیادی روش بسته بندی کالا را زیر پوشش خود قرار می دهند که طراحی بسته بندی کالا نیازمند بررسی شکل های مختلف و تاثیرگذار روی چگونگی انجام بسته بندی کالا میباشد.

چاپ لیبل سی دی چگونه صورت میگیرد و چه ویژگی هایی باید داشته باشد

چاپ لیبل سی دی که روش عمومی چاپ لیبل سی دی در عرصه رقابت می باشد که در شرکت های متفاوت با قیمت های مختلفی انجام می گیرد. در چاپ لیبل سی دی، سی دی خام به کار برده شده باید از درجه کیفی بالایی برخوردار باشد.

چاپ لیبل سی دی به علت اینکه که چاپ لیبل سی دی باید بر روی سی دی های قابل پرینت انجام شود، دو حالت وجود دارد اول استفاده از سی دی هایی که در کارخانه با دستگاه های اتوماتیک پرینت می شوند و حالت دوم که چاپ لیبل سی دی هایی است که در بعضی از شرکت ها به صورت دستی با دستگاه های نیمه اتوماتیک چاپ لیبل سی دی انجام میشود. در چاپ لیبل سی دی با توجه به اینکه چاپ با چه دستگاهی انجام میشود با کیفیت های مختلف تولید و ارائه میشود.

طراحی برچسب کالا چیست

همه محصولات برای ارائه به بازار دارای بسته‌بندی هستند. گاهی بسیاری از بسته بندی ها به دلیل هدی مختلف چون قیمت تمام شده، مخاطب هدف، و غیره دارای بسته بندی های خاص با امکان چاپ نیستند. همه برچسب هایی که روی کالاها نصب می شوند، برچسب کالا نامیده میشود‌. طراحی برچسب محصولات غذایی، خدمات طراحی برچسب بسته های صنعتی مانند برچسب قوطی رنگ، طراحی برچسب اسباب بازی ها و دیگر محصولات از جمله موارد مربوط به طراحی برچسب کالا می باشد. بیشترین تجربه کانون طراحان برتر در زمینه طراحی برچسب کالا، مربوط به طراحی برچسب شیشه مواد غذایی مانند روغن های خوراکی می شود. اما محصولات صنعتی مانند تینر و رنگ صنعتی هم در گذشته طراحی شده اند.

خدمات شرکت جوپنزا در طراحی لیبل

طراحی لیبل شما علاوه بر اینکه توسط بهترین طراحان بر اساس استانداردها انجام میشود، متخصصان مجموعه جوپنزا هم با توجه به اهمیت طراحی برچسب و نقش موثر آن در یک کسب و کار تلاش میکند تا با تمام امکانات در اختیار خود طرح هایی که شایسته صنعت شما است و کاملا علمی میباشند ارائه کند و این گونه تاثیر زیادی در این زمینه خواهد داشت.

طراحی برچسب مواد غذایی چگونه انجام میشود؟

طراحی لیبل مواد غذایی با دیگر محصولات متفاوت است. طراحی برچسب مواد غذایی باید بتواند در بازارهای مختلف داخلی و صادراتی در رقابت باشد. طراحی لیبل مواد غذایی با توجه به رقابتی بودن مواد غذایی در کشور ما، اهمیت خیلی زیادی دارد. از طرف دیگر لیبل مواد غذایی حرفه ای می تواند توجه و نگاه مخاطبین را در شلف فروشگاه به خود جلب کند. لیبل مواد غذایی باید طوری طراحی شود که برای محصولات آینده شرکت هم امکان استفاده داشته باشد. از طرف دیگر طراح لیبل مواد غذایی باید خلاقیت کافی در استفاده از المان های مختلف را در طراحی لیبل داشته باشد تا بتواند یک طراحی برچسب مواد غذایی متفاوت و چشم نواز به مخاطبین ارائه کند.

چرا طراحی برچسب کالا مهم است

محصول شما ممکن است بخاطر تولید محدود یا کارگاهی، در قالب ظروف و جعبه های آماده به مخاطبان ارائه شود. یک طراحی برچسب کالای زیبا، میتواند علاوه بر صرفه جویی مالی در زمینه تولید بسته بندی خاص، ظرف جعبه محصول شما را به اسم و توضیحات برند شما زیبا کند. یک برچسب کالای زیبا میتواند تاثیر زیادی در فروش محصول شما داشته باشد.