طراحی هدایای تبلیغاتی

یکی از جذابترین کارهایی که همواره با آن روبه رو شده ایم هدیه دادن و هدیه گرفتن است که معمولا برای همه خوشحال کننده است. کی از کار های تبلیغاتی که خیلی مورد توجه و موفق است هدیه تبلیغاتی است.

هدیه تبلیغاتی چیست؟ هدیه تبلیغاتی محصولاتی هستند که شرکت ها لوگوی خودشان را روی آن حک میکنند و به بقیه هدیه میدهند. همه ما در طول عمر حداقل یک بار از این هدایا دریافت کرده ایم ،طراحی هدایای تبلیغاتی یکی از ارکان مهم برای یک شرکت است.

هدیه تبلیغاتی یک تبلیغات ارزان محسوب میشود که به نسبت بقیه ابزار های تبلیغاتی هزینه کمتری دارد ،به فرض مثال شرکت تولید خودکار به جای اینکه از ابزار های گرافیکی استفاده کنند و بخواهند پول بدهند تا شرکت خدمات طراحی و چاپ یک کارت ویزیت یا یک کاتالوگ برای شرکت طراحی و چاپ کنند با نصف آن هزینه با حک کردن شعار و لگوی شرکت روی خودکار های خودشان و هدیه دادن آن خودکار ها به بقیه یک تبلیغ زنده عالی و ارزان قیمت را انجام میدهند.

سفارش هدایای تبلیغاتی
طراحی هدایای تبلیغاتی

منظور از تبلیغ زنده این است که شرکت تولید خودکار وقتی خودکار را هدیه میدهد مشتری را وادار به استفاده از محصول خودش میکند مشتری راضی بعداز استفاده از خودکار باز هم دلش میخواهد از همان خودکار استفاده کند پس در نتیجه محصول مورد نظر را خریداری میکند، یکی از سیاست های درست بازار یابی روشن نوین مصرف کننده راضی است که طراحی هدایای تبلیغاتی آن را عملی میکند .

یا به فرض مثال شرکت تولید کننده سر رسید به مناسب خاص مثلا عید شعار و لگوی شرکت را روی تعداد محدودی از سر رسید ها حک میکند و به مشتریان یا فامیل هدیه میدهد هم خود مصرف کننده اگر راضی باشد دوباره از همان محصول(سررسید)تهیه میکند برای استفاده مجدد هم اطرافیان وقتی آن محصول را میبینند سوال میکنند عع چقدر قشنگ است چه جنس عالی دارد کجا تهیه کرده ای منم میخواهم تهیه کنم ،به این شکل است که هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین ارزانترین و پر بازده ترین هدایای تبلیغاتی است.

تهیه هدیه تبلیغاتی

 البته همیشه این طور نیست که هدایای تبلیغاتی از محصولات خود شرکت باشد مثلا شرکت تولید فرش نمیتواند یک فرش را به عنوان هدیه به مشتری بدهد این جور مواقع معمولا از محصول شرکت های دیگر با لگوی شرکت خود هدایای تبلیغاتی را تهیه میکنند یا تقویم و سر رسید را به عنوان هدیه تبلیغاتی طراحی کرده و هدیه میدهند .

مثلا شرکت تولید فرش از شرکت خدمات طراحی و چاپ درخواست میکند که روی جلد سر رسید ها مشخصات شرکت را حک کند و آن را هدیه می دهد.

طراحی هدایای تبلیغاتی

طراحی لگو روی هدایای تبلیغاتی

طراحی هدایای تبلیغاتی بسیار زیاد هستند و چند نمونه از آن ها را اینجا مثال میزنیم مثلا پاور بانک تبلیغاتی،سر رسید تبلیغاتی، شکلات تبلیغاتی ،خودکار تبلیغاتی و….. پاور بانک تبلیغاتی معمولا در تمایشگاها برای جذب مشتری طراحی میشوند.

چون خودکار وسیله ای ضروری است و همه هر روز از آن استفاده میکنند بجز خود شرکت تولید خودکار اکثر شرکت های دیگر از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده میکنند خودکار تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی موثر است. شکلات تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی خلاقانه که همیشه در ذهن مشتری باقی میماند. همان طور که در بالا گفتیم سر رسید تبلیغاتی یکی از معمولترین هدایای تبلیغاتی است که امروزه اکثرا از آن استفاده میکنند و یک ابزار تبلیغاتی عالی و موثر است.

روش های زیادی برای طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی وجود دارد که چند نمونه از آنها را اینجا نام میبریم

  • چاپ هدایای تبلیغاتی به روش تامپو
  • چاپ هدایای تبلیغاتی به روش سیلک اسکرین
  • چاپ هدایای تبلیغاتی به روش حکاکی لیزری و……

شرکت تبلیغاتی جپونزا

شرکت تبلیغاتی جوپنزا یک تیم حرفه ای با سواد دارد که با بیشتر از پانزده سال سابقه کاری موثر نقش بسیار مفیدی را ایفا کرده اند. شرکت تبلیغاتی جپونزا کارشان واردات مستقیم است و هدایای تبلغاتی را نیز در سراسر کشور پخش میکنند، هدایای تبلیغاتی زیادی نزدیک به 800 عنوان هدیه تبلیغاتی را پخش میکنند که نمونه هایی از آن ها  ست رومیزی،تیشرت تبلیغاتی،ساک دستی،خود نویس تبلیغاتی ،ساعت دیواری و……. هستند .

تیم حرفه ای شرکت تبلیغات جوپنزا از متخخصین تشکیل شده است که همه متخصصین حرفه ای هستند از طراح حرفه ای گرفته تا ایده پرداز حرفه ای.