کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت
کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت و معرفی آن

کارت ویزیت کارتی است که اطلاعات یک کسب و کار را در مورد یک شرکت یا یک فرد می دهد. باید بدانید که این کارت ها فقط برای کسب و کارها نیستند و برای معرفی شخصی و شغلی یک یا چند شخص هن می توان از آن ها استفاده کرد. پس باید بدانید نیازی نیست که حتما فروشنده یا صاحب شرکت باشید. اگر به طور شخصی خدمات یا آموزشی را ارائه می دهید، برای پیشرفت و دیده شدن کارتان به فکر طراحی کارت ویزیت خود باشید.

راه های مختلف داشتن کارت ویزیت

چند راه برای اینکه هرچه زودتر کارت ویزیت خود را داشته باشید، برای شما وجود دارد. اول اینکه از قالب های آماده و محیط های رایگان طراحی کارت ویزیت استفاده کنید و با جایگزین کردن اطلاعات خود در کمتر از چند ثانیه به یک کارت ویزیت مناسب و به صرفه دسترسی پیدا کنید.

دوم اینکه می توانید به مراکز خدمات طراحی و چاپ کارت ویزیت مراجعه کنید و با صرف هزینه های بیشتر، آنچه می خواهید را سفارش دهید. در حالت سوم هم می توانید از خدمات طراحی آنلاین کارت ویزیت بهره مند شوید و با پرداخت هزینه های خیلی مناسب، کارت ویزیت تخصصی و طراحی شده را تحویل بگیرید. این روش سوم مزایایی دارد که در کنار صرف هزینه های کمتر، در زمان کوتاه تر و به صورت پشتیبانی های پس از تحویل هم می توانید با طراحان در ارتباط باشید. این دقیقا همان کیفیت و رضایتی است که طراحان مجموعه جوپنزا به دنبال آن هستند.

برای همین بهترین راه این است که نمونه کارها را در اول کار ببینید و آنها را با کسب و کار خود مطابقت دهید. در کنار همه ی این ها از ایده های موجود در آنها استفاده کنید. در سایت جوپنزا تعدادی از ایده ها و کارت های طراحی شده را برای شما به نمایش گذاشته اند. کارت هایی که به کسب و کار جان میدهند و آن را در ی منطقه به گردش درمی آورند.

کارت ویزیت براساس چه ویژگی هایی تقسیم میشوند

تقسیم بندی های متفاوتی را می توان برای طراحی کارت ویزیت در نظر گرفت. از نظر جنس و متریال، اندازه و ابعاد کارت و البته از نظر کاربرد و نوع کسب و کار هم انواع کارت ویزیت ها را دسته بندی می کنند. بستگی به نوع حرفه و بستگی به سلیقه خود شما می توانید از جنس ها و اندازه های مختلف استفاده کنید. تفاوت این متریال ها در قیمت، کیفیت و ضخامت کارت است.

کارت ویزیت بر کسب و کار شما چقدر تاثیرگذار است

کارت ویزیت یک تابلو میباشد و کسب و کار شما را میتواند پر رونق کند. یک کارت ویزیت جذاب و زیبا می تواند تاثیر عمیقی بر مشتریان یا افراد مختلف جامعه داشته باشد. حتما بسیاری از افراد را دیده اید که چندین کارت ویزیت را همراه خود دارند. اگر شما دلیل این کار را از آنها بپرسبد به احتمال زیاد به علت زیبایی آن کارت ها این کار را انجام می دهند. به طوری که می توان گفت که این جذابیت و زیبایی کارت است که روی آن فرد تاثیر گذاشته است و این هم ناخودآگاه باعث می شود تا فرد به برند صاحب آن کارت دید خوبی داشته باشد. طراحی کارت ویزیت برای یک شرکت یا یک کار شخصی از ارکان اصلی برای رسمیت بخشیدن به آن ها است. همه ی این کارها را فقط یک کارت ویزیت کوچک انجام می دهد.

مزایای استفاده از کارت معرفی

اعتباربخشی به کسب و کارهای مختلف، ماندگاری در زمان طولانی، معرف کسب و کار شما در هرجا که مشتری باشد، جذب مشتری های جدید، تبلیغات موثر برای رونق کسب و کار، ماندن در حافظه کوتاه مدت افراد و غیره از مزایای استفاده از کارت ویزیت میباشد.

دسته بندی انواع کارت بر اساس جنس

طراحی کارت ویزیت یک قسمت و چاپ آن بر روی متریال های مختلف مبحث جدایی دارد. البته این دو مرحله بی ربط به هم نیستند. یکی از جنس های مختلف کارت ویزیت می توان به کارت ویزیت لمینت برجسته اشاره کرد. این کارت ها را موضعی استخوانی هم می نامند. دور این نوع کارت گرد است و جنس آن حالت صاف و شیکی دارد. از طرفی کارت های لمینت هم طرفداران خاص خود را دارند. این نوع کارت ها مقاومت بیشتری دارند و ماندگاری آنها هم بیشتر خواهد است.

انواع کارت های لمینت

کارت ویزیت لمینت برجسته، کارت ویزیت لمینت مربعی، کارت ویزیت لمینت طلاکوب، کارت ویزیت لمینت مات، کارت ویزیت لمینت براق، کارت ویزیت لمینت مات موج، کارت ویزیت لمینت نقره کوب و غیره.

مزایای استفاده از کارت ویزیت تجاری باکیفیت

هیچ چیز مانند کارت ویزیت های باکیفیت، در دنیای دیجیتال نشان دهنده حرفه ای بودن شما نیست. و این موضوع زمانی مشخص می شود که شما با مجموعه ای از افراد سروکار دارید و محصولات و کالاهای خود را می فروشید و کسب و کار خود را گسترش می دهید.

کارت ویزیت شما هرچقدر باکیفیت باشد به همان اندازه نشان دهنده رفتار و منش شما میباشد. اگر می خواهید که برندتان را بر سر زبان ها بیندازید، کارت ویزیت های شما باید جذاب باشند و بیانگر ارزش های شما باشد. هر اندازه  کارت ویزیت شما جذاب و خاص باشد به همان اندازه کسب و کار شما گسترش میابد و در بین رقیبان، خاص هستید.

باید کارت ویزیت هایی داشته باشید که نسبت به بقیه متفاوت و خلاقانه به نظر برسد. به هر مقدار که عناصر طراحی کارت ویزیت مانند رنگ، شکل و طرح کارت ویزیت،خاص و متفاوت باشد، به همان اندازه تاثیرگذاری شما بیشتر خواهد بود و پیام تبلیغاتی خود را به بهترین شکل معرفی میکنید.

هزینه چاپ کارت ویزیت

به طور کلی هر کارت ویزیت دارای مشخصات و ویژگی‌های متفاوتی است که بر روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد. از جمله به جنس و ضخامت کاغذ چاپی، ابعاد و تعداد وجه کارت، نحوه برش کارت ویزیت، روکشی که بر روی آن قرار می‌گیرد و جلوه‌های ویژه‌ای که جهت افزودن زیبایی ظاهری بیشتر یک کارت ویزیت به آن اضافه می‌شود میتواند اشاره کرد.

چه عواملی باعث می‌شود کارت ویزیت حرفه‌ای به نظر برسد

شما باید به دنبال کارتی باشید که از نظر اندازه و شکل استاندارد باشد. خلاقیت می‌تواند مفید باشد اما تغییر دادن شکل و اندازه کارت می‌تواند به ضرر شما باشد. اگر کارت شما در کیف پول جا نشود، احتمالا دور انداخته می‌شود. شکل های فانتزی ممکن است ظاهری غیر حرفه‌ای به کارت شما دهند. شما فقط زمانی می‌توانید از شکل ها استفاده کنید که در صنایع مربوط به کودکان کار می‌کنید.

اگر خودتان طراح و گرافیست نیستید بهتر است از یک طراح حرفه‌ای کمک بگیرید. شرکت‌های طراحی و چاپ کارت ویزیت، کارت‌های کلاسیک ارائه می‌کنند که بهترین طراحی را دارند و پیشنهاداتی هم در مورد فونت، اندازه حروف، رنگ و لوگو در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. استخدام کردن یک گرافیست هم ارزش هزینه کردن را دارد، چرا که شما از نتیجه کار مطمئن خواهید بود. زمانی که شما برای طراحی و دستکاری کارت تجاری خود می‌گذارید بسیار بیشتر از زمانی است که یک گرافیست صرف این کار می‌کند.

پس یقینا این هزینه ارزشمند میباشد زیرا زمان شما ارزش بیشتری دارد. پس بهتر است طراحی را به عهده افراد حرفه‌ای بگذارید، تا در پایان یک کارت ویزیت حرفه ای داشته باشید.