هدایای تبلیغاتی

ما در جوپنزا براحتی می توانیم نیازهای هدایای تبلیغاتی شما را تامین و با چاپ لوگوی سازمانی شما ، آن کالا را اختصاصی نماییم.
سایت دیگر ما به آدرس  www.jopenza.net به معرفی تخصصی این هدایای تبلیغاتی با قیمت روز پرداخته است.

سفارش هدایای تبلیغاتی

طراحی هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از جذاب ترین کارهایی است که همواره با آن روبه رو شده ایم.  هدیه دادن و هدیه گرفتن که معمولا برای همه خوشحال کننده است. از کارهای تبلیغاتی که خیلی مورد توجه قرار میگیرد هدیه تبلیغاتی است.

هدیه تبلیغاتی چیست؟ هدیه تبلیغاتی محصولاتی هستند که شرکت ها لوگوی خودشان را روی آن حک میکنند و به بقیه هدیه میدهند. همه ما در طول عمر حداقل یک بار از این هدایا دریافت کرده ایم ، هدیه تبلیغاتی یکی از ارکان مهم برای یک شرکت است.

هدیه تبلیغاتی یک تبلیغات ارزان محسوب میشود که به نسبت بقیه ابزارهای تبلیغاتی هزینه کمتری دارد . به فرض مثال شرکت صنعتی به جای اینکه از ابزارهای تبلیغاتی مانند بروشور تبلیغاتی استفاده کنند و بخواهند مبلغی بدهند تا شرکت خدمات طراحی و چاپ یک بروشور برای شرکت طراحی و چاپ کنند با نصف آن هزینه با حک کردن شعار و لوگوی شرکت روی خودکار  و هدیه دادن آن خودکار به بقیه یک تبلیغ زنده عالی و ارزان قیمت را انجام میدهند.


منظور از تبلیغ زنده این است که شرکت صنعتی وقتی خودکار را هدیه میدهد مشتری را وادار به استفاده از آن محصول با لوگوی خودش میکند. و هر زمان که از آن هدیه تبلیغاتی استفاده میکند باعث دیده شدن برند و لوگو خود می شود و در نهایت باعث می شود در ذهن مخاطب و مشتری ماندگار شود و هنگام نیاز درصد همکاری بالاتر می رود.

یا مثلا شرکت تولید کننده سررسید به مناسبت عید شعار و لوگوی شرکت را روی تعداد محدودی از سررسید ها حک میکند.
به مشتریان خود هدیه میدهد. برای استفاده مجدد هم خود مصرف کننده اگر راضی باشد دوباره از همان محصول (سررسید) تهیه میکند. هم اطرافیان وقتی آن محصول را میبینند سوال میکنند چقدر قشنگ است چه جنس عالی دارد کجا تهیه کرده ای منم میخواهم تهیه کنم.
به این شکل است که هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین ارزانترین و پر بازده ترین هدایای تبلیغاتی است.

تهیه هدیه تبلیغاتی

 البته همیشه این طور نیست که هدایای تبلیغاتی از محصولات خود شرکت باشد مثلا شرکت تولید فرش نمیتواند یک فرش را به عنوان هدیه به مشتری بدهد این جور مواقع معمولا هدایای تبلیغاتی را از شرکت های تبلیغاتی با حک لوگوی شرکت خود تهیه میکنند یا تقویم و سررسید را به عنوان هدیه تبلیغاتی طراحی کرده و هدیه میدهند .
مثلا شرکت تولید فرش از شرکت خدمات طراحی و چاپ درخواست میکند که روی جلد سررسید ها مشخصات شرکت را حک کند و آن را هدیه می دهد.

طراحی هدایای تبلیغاتی

طراحی لوگو روی هدایای تبلیغاتی

محصولات تبلیغاتی بسیار زیاد هستند و چند نمونه از آن ها را اینجا مثال میزنیم مثلا پاور بانک تبلیغاتی ، سررسید تبلیغاتی ، شکلات تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، جاکلیدی ، چراغ مطالعه تبلیغاتی و بسیار موارد دیگر

روش های زیادی برای چاپ هدایای تبلیغاتی وجود دارد که چند نمونه از آنها را اینجا نام میبریم

  • چاپ هدایای تبلیغاتی به روش تامپو
  • به روش سیلک اسکرین
  • روش حکاکی لیزری

شرکت تبلیغاتی جوپنزا

شرکت تبلیغاتی جوپنزا یک تیم حرفه ای با سواد دارد که بیشتر از پانزده سال سابقه کاری موثر نقش بسیار مفیدی را ایفا کرده اند.  کار جوپنزا  واردات مستقیم است و هدایای تبلیغاتی را نیز در سراسر کشور پخش میکند. محصولات زیادی نزدیک به 800 عنوان هدیه تبلیغاتی را پخش میکند که نمونه هایی از آن ها  ست رومیزی ، تیشرت تبلیغاتی ، ساک دستی ، خود نویس تبلیغاتی ، ساعت دیواری و……. هستند.