طراحی بیلبورد تبلیغاتی شرکت غذایی برگرینو

طراحی بیلبورد تبلیغاتی شرکت غذایی برگرینو, طراحی بیلبرد تبلیغاتی, طراحی بیلبورد, چاپ بیلبورد

طراحی بیلبورد تبلیغاتی شرکت غذایی برگرینو برای معرفی و شناساندن خود به جامعه هدف انجام می گیرد. بیلبوردها این روزها جایگاه ویژه ای در صنعت برندینگ دارد و مانند یک رسانه به اطلاع رسانی و پیام رسانی می پردازند به طوری که بدون هیچ حاشیه ای به تبلیغ کسب و کار و شرکت مورد نظر می پردازند. طراحی بیلبرد تبلیغاتی رسانه ای می باشد که در صورتی که توسط افراد متخصص به انجام برسد می تواند نام تجاری را در ذهن مخاطبان هدف ثبت کند. طراحی استاندار موجب ایجاد اثری ماندگار برای بازار هدف در آن شهر خواهد شد. طراحی بیلبورد تبلیغاتی شرکت غذایی برگرینو از بهترین روش های تبلیغات بوده و موثرترین رسانه محیطی به شمار می رود.

طراحی بیلبورد تبلیغاتی شرکت غذایی برگرینو  تبلیغات متفاوت را در خود گنجانده است و شامل بیلبورد‌ های فکری و متنی و سریالی و… می باشد. با گسترش تکنولوژی و همگام شدن صنعت برندینگ با فناوری های جدید، شیوه های تبلیغات نیز به روزتر شده است و بیلبوردهای تخصصی دارای اثرات بهتری نسبت به دیگر روش های تبلیغات می باشد. بیلبوردها همانند یک تابلوی تبلیغاتی هستند که در فضای باز قرار می گیرند و آن ها را در جاده هایی که پرتردد و شلوغ است، نصب می کنند.

]

طراحی بیلبور تبلیغاتی چیست ؟

طراحی بیلبورد تبلیغاتی تابلوهایی است که به صورت روزانه در ایستگاه های مترو و اتوبوس و اتوبان ها و خیابان های شلوغ نصب می کنند. کمتر پیش می آید که کسی بیلوردها را در خاطر ثبت کرده باشد و آن را به یاد داشته باشد، مگر این که بسیار حرفه ای و خلاقانه طراحی شده و به چاپ رسیده باشد. طراحی بیلبورد تبلیغاتی شرکت غذایی برگرینو با تخصص و دانش طراحی شده و محصول منحصر به فردی را ایجاد نموده است. بیلبوردها بسیار متفاوت از کاتالوگ ها و آگهی های تبلیغاتی هستند و نیاز به مهارت بیشتری دارند چون رانندگان نمی توانند زمان زیادی را برای خواندن تبلیغات ومتن ها تلف کنند.

 

طراحی بیلبورد تبلیغاتی غذایی شرکت برگرینو حاصل تیمی متشکل از طراحان و گرافیست های حرفه ای بوده و نتیجه ی یک کار تیمی می باشد. بیلبوردهایی که این روزها تهیه و تولید می شوند فقط یک چاپ فلکسی و نصب آن بر بورد نمی باشند بلکه یک سازه ی تخصصی هستند. این بیلبوردها در زمینه برندینگ نقش پررنگی را ایفا می کنند و برای همه ی کسب و کارهای آفلاین و آنلاین کاربرد دارند.

 

نکات قابل توجه در طراحی بیلبورد تبلیغاتی چیست ؟

بیلبوردها صفحه های بزرگی هستند که در جاده ها و یا مسیرهایی که عابران پیاده زیادی از آن گذر می کنند، نصب می شوند و در طراحی آن از جملات کوچک، شعار منحصر به فرد و تصاویر جذاب استفاده می کنند. طراحی بیلبورد تبلیغاتی شرکت غذایی برگرینو در مناطق برجسته شهر نصب شده و از متن ها و تصویرهای متمایز استفاده شده است. این نوع تبلیغات نیازمند خلاقیت و ایده پردازی قوی ای می باشد. در ادامه برخی نکات رابه اختصار توضیح می دهیم:

  • ابتدا مخاطب هدف شناسایی شده و به درک درستی از نیازهای آن ها برسید.
  • از متن ها و تصاویر قابل فهم و خوانا استفاده کنید.
  • رنگ ها در تبلیغات احساسات را به مخاطب منتقل می کنند بنابراین از رنگ های مناسب و هماهنگ با محتوا استفاده کنید.
  • برای تصویر سازی و برند سازی نگاه کلی و عمومی داشته باشید.
  • استفاده از تصاویر چند بعدی و خلاقیت در طراحی.
  • استفاده از شعارهای کوتاه.
  • استفاده از نوشته های کوتاه و انتخاب فونت درست در زمان طراحی.

بیلبوردهایی که به شکل خلاقانه ای از پسوند ها استفاده می کنند و بیلبوردها را به شکل تخصصی تر طراحی می کنند، بیشتر جلب توجه کرده و میزان دید زیادی را دربر میگیرند. بیلبوردهای دیجیتالی به دلیل استفاده از تصاویر متحرک و منعطف بسیار تاثیر گذار هستند.

 

کاربرد بیلبوردهای تبلیغاتی چیست ؟

طراحی بیلبورد تبلیغاتی شرکت غذایی برگرینو به بسیاری از رهگذران و مسافران و دیگر افراد کمک می کند تا بتوانند مکان مناسبی را برای تهیه غذا پیدا کنند. این تابلو های تبلیغاتی کمک کننده بزرگی به مسافران غریب است و به آن ها کمک می کند تا راحت تر بتوانند جایی را برای خوابیدن و تهیه بنزین و… پیدا کنند. از طرف دیگر طراحی بیلبورد مواد غذایی به صنایع غذایی و شرکت های مربوطه کمک می کند تا بهتر بتوانند خود را به مشتریان معرفی کنند و مشتریان جدیدی جذب نمایند.

 

یکی دیگر از مزیت های این تابلو ها این است که کسب و کارهایی که قادر به پرداخت هزینه ی بالا برای تبلیغات تلویزیون نیستند و یا نمی خواهند این گونه تبلیغ کنند، گزینه مناسبی برای انتخاب خواهد بود. اگر شرکتی تازه تاسیس و نوپا باشد با انتخاب این روش نیازی ندارد که زیاد هزینه کند. این روزها تبلیغات در مجله ها و بیلبوردها می تواند کمک کند با پرداخت هزینه کم مخاطبان زیادی را جذب نمایید. طراحی بیلبرد تبلیغاتی بسیار پر طرفدار است چون بیشتر به چشم مشتری می آیند. شرکت ها از این طریق می توانند به اهداف خود که بالا بردن تعداد مشتریان است دست یابند.

سخن آخر

طراحی بیلبورد تبلیغاتی شرکت غذایی برگرینو به دلیل این که در فضاهای عمومی نصب می شود مشتریان بیشتری را در بر می گیرد و قشر بزرگی از جامعه هدف را به خود جذب می کند. این نوع تبلیغات به دلیل هزینه ی پایین تر بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند مخصوصا توسط شرکت های تازه کار. استفاده ازاین نوع بازاریابی به شکل 24 ساعت از شبانه روز است و به نوعی توانایی ارائه نام تجاری شما را در کل شبانه روز دارد. این روش می تواند هر نوع قشری را به خود جلب کند چون در طراحی بیلبورد ها سعی می شود از متن های کوتاه و ساده و قابل فهم استفاده نمود و از پراکنده کردن مشتریان هدف ممانعت می کند. این تبلیغات هزینه را به مشتریان تحمیل نمی کند و به شکل مستقیم به اطلاع رسانی می پردازد.

اگر طراحی بیلبوردها توسط تیم حرفه ای و گرافیست های با تجربه انجام شود موجب جلب توجه مشتریان شده و ماندگاری برندتان را در ذهن مخاطب به ارمغان خواهد آورد. برای انجام طراحی درست می توانید این کار را به شرکت خدمات طراحی و چاپ بسپارید. آژانس تبلیغاتی جوپنزا از شرکت هایی است که در این زمینه فعالیت می کند و آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

1 thoughts on “طراحی بیلبورد تبلیغاتی شرکت غذایی برگرینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button