چاپخانه

کارهای چاپی بر روی کاغذ در محیطی به نام چاپخانه انجام می شود.می توان گفت به تمام فرآیندی که باعث انتقال موضوعات مختلف بر روی سطح می شود،چاپ می گویند.در این پروسه،شرط اصلی این است که در موضوع قابل انتقال هیچ تغییری صورت نگیرد.به عبارتی سوژه موردنظر بدون هیچ دخل و تصرفی دقیقا تکرار شود.

چاپخانه جوپنزا یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین مراکز چاپ دیجیتال و چاپ افست می باشد که می تواند همه ی محصولات را به صورت اینترنتی و حضوری برای تمامی همکاران و مخاطبان تهیه کند.مشتریان عزیز می توانند بعد از راهنمایی های مشاوران این مجموعه و به دست آوردن اطلاعات کافی در محصول مدنظر از خدمات این شرکت مانند چاپ کاتالوگ،لیبل،جعبه،بروشور،پوستر،اوراق اداری و کارت گارانتی استفاده کنند.

چاپخانه جوپنزا

انواع چاپ

هر یک از انواع چاپ دارای دستگاه و تجهیزات خاصی می باشد که با توجه به نوع سطحی که بر روی آن ها انجام می شود و کیفیت مدنظر از ماشین آلات مخصوص استفاده می کنند.پروسه چاپ به سه مرحله قبل،حین انجام و پس از چاپ تقسیم می شود که هر کدام از آن ها حوصله و دقت زیادی می طلبد.برای انجام این فرآیند،ابتدا متن موردنظر با شرایط صحیح آماده می شود،پس از آن عملیات آغاز می شود و بعد هم چگونگی نگهداری و شرایط مدنظر باید رعایت شود.

چاپ افست

یکی از تکنیک های چاپ،که بیشترین افراد به عنوان لیتوگرافی هم آن را می شناسند،چاپ افست می باشد.این روش که انتقال تصاویر را از صفحه فلزی به سیلندر لاستیکی پیش از چاپ روی کاغذ انجام می دهد،یکی از روش های پرطرفدار برای چاپ می باشد.در این فرآیند جوهر به صورت مستقیم با کاغذ و صفحات فلزی تماس پیدا نمی کند.هم چنین،این نوع چاپ خروجی باکیفیتی را بر روی پارچه یا چوپ تولید می کند.

سفارش چاپ افست

در صورتی که شما عزیزان به بروشور،کاتالوگ،کارت ویزیت و لوازم شرکتی و تبلیغاتی باکیفیت نیاز دارید،می توانید یک چاپخانه تجاری حرفه ای انتخاب کنید.چاپخانه جوپنزا یکی از مراکزی می باشد که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند و به ارائه خدمات طراحی گرافیکی و تبلیغاتی می پردازد.

چاپ دیجیتال

می توان گفت چاپ دیجیتال یک روش ساده و موثر برای تکثیر تصویر بر روی سطح و یا کاغذ می باشد که نسبت به سایر روش ها،دارای کیفیت و سرعت بیشتری می باشد.هم چنین شیوه تبدیل و تکثیر بسیار راحت و آسان می باشد.در این روش تکثیر،دستگاه به شکل مستقیم متصل به کامپیوتر می شود و به تکثیر متن و طرح مدنظر شما می پردازد.

سفارش چاپ دیجیتال 

مجموعه جوپنزا،برای تمامی نیازهای چاپی شما عزیزان به ارائه خدمات بسیاری می پردازد.هم چنین امکان چاپ هر فایلی مانند کارت ویزیت و بروشور هم توسط این مجموعه وجود دارد.پس از فرستادن پروژه خود به صورت حضوری یا آنلاین،کارشناسان جوپنزا طرح فرستاده شده را بررسی می کنند و مهم ترین هدف را رضایت مشتری قرار می دهند.

چاپ آنلاین

در چاپ آنلاین،می توان عکس و طراحی محصولات را به شکل آنلاین سفارش داد.با توجه به اینکه در این خدمات از فناوری پردازش سفارشات و چاپ دسته ای استفاده می شود،می توان گفت این محصولات قیمت مقرون به صرفه ای دارند.

سفارش چاپ آنلاین

شما عزیزان می توانید از طریق اینترنت به راحتی فایل های خود را آپلود کنید و پس از انتخاب کاغذ،رنگ و طرح موردنظر خود،سفارش خود را درب منزل تحویل می گیرید.در صورتی که در زمینه چاپ آنلاین تجربه ندارید،می توانید با کارشناسان جوپنزا در ارتباط باشید و از راهنمایی های آنها استفاده کنید.

چاپ فوری 

می توان گفت این نوع چاپ در واقع همان روش دیجیتال می باشد که در زمان بسیار کمی انجام می شود.در این روش از با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک،حجم زیادی از چاپ در مدت زمان کمتری انجام می شود.سرعت بالا و زمان کوتاه به همراه کیفیت چاپ از مهم ترین مزایای چاپ فوری به شمار می رود.از روش های مختلف چاپ فوری می توان به الکترو فتوگرافی، تونری، جوهرافشان، دیجیتال مرکبی، تصعید رنگ، مارکر های لیزری،حرارتی، دیجیتال نوری یا پرتوی اشاره کرد.

سفارش چاپ فوری

کلیه خدماتی که به چاپ مربوط می شود مانند تبلیغات و برندسازی،توسط مجموعه جوپنزا انجام می شود.کارشناسان جوپنزا در مدت زمان کم و مناسب ترین قیمت تمامی خدمات سفارش شما مشتریان عزیز را انجام می دهند.

 

 

انواع دستگاه چاپ

دستگاه چاپ افست

 

دستگاه چاپ افست می توان گفت یکی از مناسب ترین دستگاه های چاپ می باشد که به وسیله آن می توان سفارشات چاپی بزرگی همانند کتاب،مجله،بروشور،کاتالوگ،پوستر،جعبه را انجام داد.چاپ به وسیله این دستگاه هزینه کمتری را شامل می شود و به شکل یکنواخت در هر دو روی کاغذ انجام می شود.در این فرآیند فایل طرح مدنظر با مواد شیمیایی به زینک آغشته می شود و پس از آن به وسیله سیلندرهایی که به چاپ اختصاص دارد،بر روی کاغذ کپی می شود.در این نوع چاپ هر رنگی به شکل جداگانه پرینت می شود و پس از آن ادغام رنگ ها بر روی کاغذ انجام می شود.ویژگی مهمی که این دستگاه ها دارند،سرعت آنها می باشد که گزینه مناسبی برای چاپخانه های پر مشتری می باشد.

 

 

دستگاه چاپ فلکسو

از دستگاه چاپ فلکسو برای چاپ کلیشه های فتو پلیمر لاستیکی استفاده می شود که انعطاف پذیری بالایی دارند.به همین دلیل سرعت چاپ این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های چاپ بالا می باشد.مزیت مهم دیگر این دستگاه هزینه های پایین چاپ آن می باشد.هم چنین امکان بر روی کاغذ و پلاستیک هم وجود دارد که می توان در تیراژ بالا به صورت برجسته انجام داد.