چاپخانه

کارهای چاپی بر روی کاغذ در محیطی به نام چاپخانه انجام می شود. برای اینکه بتوانیم بهترین کیفیت را در سریعترین زمان به مشتریان خود ارائه دهیم ناچار به تغییر و تحول شدیم و با راه اندازی ماشین آلات بروز 2021 در مجموعه این مهم را ممکن ساختیم.

چاپخانه جوپنزا یکی از بروز ترین و پیشرفته ترین مراکز چاپ افست و چاپ دیجیتال می باشد که می تواند تمام محصولات را به صورت اینترنتی و حضوری ثبت سفارش کند و در سریعترین زمان ممکن در دل مجموعه چاپ و تولید نماید. مشتریان عزیز می توانند بعد از هماهنگی با مشاوران و کارشناسان جوپنزا و به دست آوردن اطلاعات کافی در محصول موردنظر از خدمات این چاپخانه مانند چاپ کاتالوگ ، چاپ لیبل محصولات ، چاپ جعبه ، چاپ کارتن ، چاپ فولدر ، چاپ بروشور ، چاپ پوستر ، اوراق اداری و کارت گارانتی استفاده کنند.


چاپخانه جوپنزا

انواع چاپ

هر یک از انواع چاپ دارای دستگاه و تجهیزات خاصی می باشد که با توجه به نوع سطحی که بر روی آن ها انجام می شود و کیفیت مدنظر از ماشین آلات مخصوص استفاده می کنند. پروسه چاپ به سه مرحله قبل از چاپ ، حین انجام و پس از چاپ تقسیم می شود که هر کدام از آن ها دقت زیادی می طلبد.برای انجام این فرآیند ، ابتدا متن و محتوای موردنظر با شرایط صحیح طراحی می شود، پس از آن عملیات چاپ آغاز می شود و سپس خدمات تکمیلی انجام می گردد.

چاپ افست

یکی از تکنیک های چاپ برای تولید انبوه بر روی کاغذ چاپ افست می باشد. این روش که انتقال تصاویر را از صفحه فلزی به سیلندر لاستیکی پیش از چاپ روی کاغذ انجام می دهد یکی از روش های پرطرفدار برای چاپ می باشد. در این فرآیند جوهر به صورت مستقیم با کاغذ و صفحات فلزی تماس پیدا نمی کند. این روش چاپ برای تولد و تیراژ های بالای 1000 عدد مناسب است و هزینه مقرون به صرفه ای دارد.


سفارش چاپ افست

در صورتی که شما عزیزان به بروشور ، کاتالوگ ، کارت ویزیت ، اوراق اداری ، فولدر ، جعبه ، بسته بندی ، لیبل محصولات بصورت شیت در تیراژ بالای 500 عدد نیاز دارید باید از فرایند چاپ افست استفاده کنید.ماشین آلات جوپنزا در بخش چاپ افست می توان به ماشین چاپ هایدلبرگ 4.5 ورقی – دو ورقی – جی تی او نام برد به همراه ماشین آلات تکمیلی مانند دستگاه برش پلار ، زینک 

چاپ دیجیتال

می توان گفت چاپ دیجیتال سریعترین سیستم چاپ در جهان است که بصورت فوری انجام می گیرد و با توجه به فرآیند قیمتی آن برای تیراژ های کم حتی 1 عدد تا زیر 200 عدد به صرفه است. معمولا برای تیراژهای بالاتر اگر محدودیت زمانی باشد از چاپ دیجیتال استفاده می شود.

سفارش چاپ دیجیتال 

مجموعه جوپنزا برای تمامی نیازهای چاپی شما عزیزان به ارائه خدمات بسیاری می پردازد.اگر نیاز دارید سفارش خود را خیلی سریع و با کیفیت بالا دریافت کنید می توانید با همکاران و کارشناسان ما در ارتباط باشید. دستگاه های مصرفی در این بخش زیراکس 6060 – مینولتا کونیکا – اچ پی تا سایز A3+ است.چاپ آنلاین

در چاپ آنلاین می توان فایل و طراحی مورد نظر را به شکل آنلاین سفارش داد. بسته به نیاز و زمان شما ، سیستم چاپ انتخاب می شود و بلافاصله وارد مرحله چاپ و تولید می شود.

سفارش چاپ آنلاین

شما عزیزان می توانید از طریق اینترنت به راحتی فایل های خود را آپلود کنید و پس از انتخاب کاغذ ، تعداد رنگ ، تیراژ و خدمات تکمیلی ثبت سفارش انجام نمایید و سفارش خود را درب دفتر کار یا منزل تحویل بگیرید. در صورتی که در زمینه چاپ آنلاین تجربه ندارید می توانید با کارشناسان جوپنزا در ارتباط باشید و از راهنمایی های آنها استفاده کنید.

چاپ فوری 

می توان گفت این نوع چاپ در واقع هم روش دیجیتال است و هم روش افست می باشد که در زمان بسیار کمی انجام می شود.در این روش با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ، حجم زیادی از چاپ در مدت زمان کمتری انجام می شود. سرعت بالا و زمان کوتاه به همراه کیفیت چاپ از مهم ترین مزایای چاپ فوری به شمار می رود. از روش های مختلف چاپ فوری می توان به الکترو فتوگرافی ، تونری ، جوهرافشان، دیجیتال مرکبی ، تصعید رنگ ، مارکرهای لیزری ، حرارتی،  دیجیتال نوری یا پرتوی اشاره کرد.

سفارش چاپ فوری

کلیه خدماتی که به چاپ مربوط می شود مانند تبلیغات و برندسازی توسط مجموعه جوپنزا انجام می شود.کارشناسان جوپنزا در مدت زمان کم و مناسب ترین قیمت تمامی خدمات سفارش شما مشتریان عزیز را انجام می دهند.

انواع دستگاه چاپ

دستگاه چاپ افست

دستگاه چاپ افست می توان گفت یکی از مناسب ترین دستگاه های چاپ می باشد که به وسیله آن می توان سفارشات چاپی بزرگی همانند کتاب،مجله،بروشور،کاتالوگ،پوستر،جعبه را انجام داد.چاپ به وسیله این دستگاه هزینه کمتری را شامل می شود و به شکل یکنواخت در هر دو روی کاغذ انجام می شود.در این فرآیند فایل طرح مدنظر با مواد شیمیایی به زینک آغشته می شود و پس از آن به وسیله سیلندرهایی که به چاپ اختصاص دارد، بر روی کاغذ کپی می شود.در این نوع چاپ هر رنگی به شکل جداگانه پرینت می شود و پس از آن ادغام رنگ ها بر روی کاغذ انجام می شود. ویژگی مهمی که این دستگاه ها دارند سرعت چاپ آنها می باشد که گزینه مناسبی برای چاپخانه های پر مشتری می باشد.

دستگاه چاپ فلکسو

از دستگاه چاپ فلکسو برای چاپ نایلون های تبلیغاتی استفاده می شود. همچنین کلیشه های فتو پلیمر لاستیکی استفاده می شود که انعطاف پذیری بالایی دارند.به همین دلیل سرعت چاپ این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های چاپ بالا می باشد.مزیت مهم دیگر این دستگاه هزینه های پایین چاپ آن می باشد.هم چنین امکان بر روی کاغذ و پلاستیک هم وجود دارد که می توان در تیراژ بالا به صورت برجسته انجام داد.