طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ حرفه ای
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ

معرفی کاتالوگ تبلیغاتی

معمولا صنف های مختلف لیستی از محصولات خود را که شامل، قیمت محصول موجودی، نام آن و یا اگر تخفیفی نسبت به آن محصول است را درج میکنند و در اختیار مردم یا عموم قرار میدهند و در واقع طراحی و چاپ کاتالوگ بخشی از تبلیغات و معرفی محصول هر شرکت بزرگ یا کوچکی است.

طراحی کاتالوگ

محتوای داخل کاتالوگ چگونه است

در محتوای داخل کاتالوگ بیشتر به دید تجاری، بازاریابی و جذب مخاطب توجه می‌شود دقیقا برخلاف بروشور که بیشتر به جزئیات و اطلاعات فنی و نحوه استفاده پرداخته میشود.

نحوه طراحی و چاپ کاتالوگ

فضای رقابتی در طراحی و چاپ کاتالوگ بسیار زیاد است و دلیل آن هم کاملا واضح است. اهداف تبلیغاتی شرکت ها در بازاریابی و فروش آن ها نقش خیلی زیادی در جلوه های بصری کاتالوگ آنها دارد قطعا رنگ بندی و کیفیت کاتالوگ در بازاریابی و فروش محصولات هر صنف نقش قابل توجهی دارد و همچنین قیمت طراحی کاتالوگ نقش پررنگی در راهبرد های شرکت دارد، مجموعه جوپنزا با طراحی کاتالوگ به صورت فوری، حرفه ای، ارزان، همچنین با کیفیت بالا همه ی اهداف تبلیغاتی شما را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت ارائه میدهد.

معرفی طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی اصولی با توجه به فضای رقابتی در دنیای کسب و کار و تبلیغات و بازاریابی باعث موفقیت در کسب و کار می‌شود، علاوه بر خاص بودن ایده و طرح، باید به نکات مهم دیگر از جمله:

جذابیت و خلاقیت طرح، محتوای موثر، هویت سازی، رساندن پیام هم میتوان اشاره کرد. برای همین فروش قوی یک محصول به چگونگی طراحی گرافیکی کاتالوگ آن بستگی دارد تا بین صدها رقیب خود متفاوت و خاص باشید.

طراحان تیم جوپنزا با توجه به تجربه و تخصص ویژه در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای و بروشور های تبلیغاتی و صدها نمونه طرح های کاتالوگ صنعتی و تبلیغاتی اجرا شده آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی و گرافیک، چاپ، تبلیغات، بازاریابی و خلق برند در کوتاه ترین زمان، مناسب ترین تعرفه قیمت، با کیفیت ترین به مشتریان عزیز می‌باشد.

هزینه طراحی چگونه محاسبه میشود

هزینه طراحی کاتالوگ طبق صفحات داخلی و جلد و پشت جلد تعیین میشود.
که با افزایش تعداد صفحات هزینه به ازای هر صفحه پایین تر و شامل تخفیف میشود.

طراحی گرافیک کاتالوگ چیست

طراحی گرافیک کاتالوگ، یکی از مهم ترین دغدغه های تولیدکنندگان است، زیرا این کتاب کوچک که میخواهد در اختیار مشتریان قرار بگیرد، درواقع معرف جایگاه و اعتبار کاری برند مورد نظر است و سطح کیفی آن تاثیر زیادی در انتخاب شدن توسط مشتریان دارد.

در واقع کاتالوگ  فهرستی از محصولات و خط تولید شما میباشد که در آن میتوانید، نام محصول، تصویر محصول که با تکنولوژی عکاسی صنعتی عکسبرداری میشود، سایز یا همان اندازه محصول شما و طرز استفاده از محصول توضیح داده میشود، در کاتالوگ معمولا از بهتریت تصاویر یا محصولات و یا نمونه کارهای شما استفاده میشود.

در چاپ کاتالوگ تبلیغاتی انتخاب نوع کاغذ چقدر مهم است

بیشتر از سه هزار نوع کاغذ چاپ متفاوت برای تبلیغات و کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند که مستقیما در هزینه های چاپ یک تبلیغ تاثیر دارند.

دقت در انتخاب نوع کاغذ برای تبلیغات اهمیت زیادی دارد و باید متناسب با محتوای آن انجام شود.

به طور کلی می توان کاغذ تحریر، کاغذ های گلاسه مات و براق، کاغذ های روزنامه ، مقوای کارتی، کاغذ های خود کپی ، کاغذ پلاستیکی، خود چسب دار و غیره را پرکاربردترین کاغذ های چاپی دانست.

مزایای طراحی کاتالوگ حرفه ای و خلاقانه

طراحی کاتالوگ حرفه ای و رقابت شدید در کسب و کار، بازاریابی و تبلیغات هدفمند، یکی از موثرترین راه ها برای موفقیت و کسب درآمد است.

طراحی حرفه ای خلاقانه باعث ارتباط سریع مخاطب با محصولات، خدمات و اطلاعات شرکت در یک قالب هماهنگ می‌شود تا مخاطبان با مطالعه در کوتاه ترین زمان به پیام مورد نظر برسند.

از کاتالوگ به عنوان یک ابزار همیشه در دسترس یاد می شود و با امکان دیده شدن در دفعات بیشتر. و از دیگر مزایای آن بازگشت هزینه کاتالوگ در کمترین زمان ممکن نسبت به سایر ابزارها تبلیغاتی میباشد. بطور معمول پیام‌ها و عناصر مهم در طراحی کاتالوگ شامل:

معرفی شرکت، شعار تبلیغاتی، نمایش محصولات یا خدمات، تصاویر، اطلاعات محصولات، تازه‌ها، چشم‌اندازها، افتخارات، گواهینامه‌ها، اطلاعات تماس و راه‌های ارتباطی در قالب یکپارچه به مشتریان می‌باشند.

مزایای طراحی و چاپ کاتالوگ

بازاریابی و تبلیغات هدفمند افزایش فروش و کسب درآمد در دسترس بودن و ماندگار بودن کاتالوگ افزایش اعتبار و مطرح شدن برند در کسب و کار ارائه کاتالوگ تخصصی در بازار داخلی و بیرون مرزی ارائه مستقیم و هدفمند به مخاطب و مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر ابزارهای تبلیغاتی از مزایای چاپ کاتالوگ میباشند.

یک طراحی کاتالوگ خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد

در طراحی کاتالوگ، با هنر، تمایل به خرید را در مشتری باید ایجاد کرد، طراحی برای مخاطب باشد و تعیین کردن مخاطب و هدف طراحی کاتالوگ را شروع کرد.

بخش محصول محور بودن، در واقع هدف کسب سود و فروش بیشتر محصول است نه اطلاعات اضافی چهارمین ویژگی استفاده از عکس های خلاقانه و باکیفیت از محصولات میباشد.

و استفاده از سبک سازگار با فیلد کاری شما و سایز فونت ها و فاصله جملات که باعث کاهش خوانایی نشود، استفاده از کاتالوگ ابعاد استاندارد مقرون به صرفه یکی از مهمترین ویژگی ها می باشد، استفاده از محصولات پر فروش و پر سود در بهترین فضای کاتالوگ بیشتر خوانندگان کاتالوگ اولین نگاه از سمت بالا سمت راست شروع و سپس به بخش های دیگر یک مجله یا کاتالوگ نگاه می کنند، پس استفاده از بهترین فضا برای تولید یک کاتالوگ حرفه ای ضروری است.

دادن حس خرید با هنر طراحی برای مخاطب محصول محور بودن کاتالوگ استفاده از تصاویر بزرگ محصول محدود کردن تعداد فونت ها و سبک استفاده از کاتالوگ استاندارد مقرون به صرفه تر استفاده از محصولات پرفروش و پر سود در بهترین فضای کاتالوگ، از ویژگی های یک کاتالوگ خوب میباشد.