حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو تهران

حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو تهران

لوگو بخش مهم و ضروری یک کسب و کار است چون همه می دانند که باید به نوعی برای اعلام موجودیت کسب و کار خود طراحی لوگو را انجام داد. حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو تهران قادر به انجام این کار است. طراحی لوگو عبارت است از طراحی یک نشان معمولا یک تصویر بصری اما می تواند متن یا انیمیشن نیز باشد.

با دیدن آن نشان مردم کسب و کار، مغازه، استارت آپ یا … شما را به یاد می آورند در واقع این نشان باعث می شود که از دیگر کسب و کار ها متمایز باشید و در واقع یک شناسه بصری داشته باشید.

حتی اگر شما صاحب یک کسب و کار نیستید و به عنوان مثال یک موسیقی دان هستید به لوگو نیازمند هستید چرا که این نشان شماست این معرف شماست چیزی است که هر جایی که باشد مردم به یاد شما می افتند و در واقع طراحی لوگو نماینده شما در مواقعی است که نیستید.

طراحی لوگو با توجه به نوع آن متفاوت است.

لازم به ذکر است شما می توانید با مراجعه به قسمت هزینه طراحی لوگو، هزینه سفارش هر کدام را مشاهده کنید. نشان ‌واره یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب ها است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده ‌است.

شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه متفاوت باشد.

مزایای طراحی آرم

طراحی آرم نشانه و معرف هویت و شخصیت یک مجموعه، شخص، شغل و یا هرگونه فعالیت می باشند . داشتن دانش کافی، تجربه و خلاقیت از گزینه هایی است که هر طراح آرم و نشانه قوی و حرفه ای باید واجد آن باشد. آرم چهره و منظر هر برند است، بنابراین طراحی آرم آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد.

اگر یک لوگو به خوبی و درست طراحی شود  قدرتمند و با ارزش برای نام تجاری یا برند خواهد بود. طراحی یک لوگوی موثر برای یک برند به خلاقیت و تلاش بیشتری نسبت به طراحی سایر موارد گرافیکی دارد.

داشتن دانش کافی، تجربه و خلاقیت از گزینه هایی است که هر طراح لوگو، آرم و نشانه قوی و حرفه ای باید واجد آن باشد. معمولا لوگو در اولین نگاه، هویت نام تجاری شما را به مشتری نشان می دهد.

اینکه آیا شرکت شما یک سازمان هنری است یا  تفریحی؟ یا یک شرکت خلق نوآوری است؟ مشتری در زمان مشاهده طراحی آرم ، تصوری درباره ی اینکه شرکت شما چیست و در چه زمینه ای فعالیت میکند، پیدا میکند.

یک لوگو یا آرم، ترکیبی از چندین عنصر مختلف را برای تصویر کلی برند شما به نمایش در می آورد.

هر قطعه از آن درباره هویت نام تجاری شما چیزی را بیان میکند. برای تاسیس هر شرکت، یک طراحی آرم توسط حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو تهران نیاز است.

آرم چیست ؟

آرم یک واژه ساخته شده برای نشان رسمی یک شرکت است که به عنوان یک نماد بصری از سازمان یا شرکت عمل میکند. وقتی میگوییم واژه ی ساخته شده در واقع مقصود ما چیست؟ خوب، کلمه ی آرم در واقع یک اختصار است. یک آرم ، تایپ یک کلمه یا نام یک شرکت است. که به سبکی خاص نوشته شده  است.

علامت های تجاری زیادی را در اینترنت میبینیم که همگی آرم هستند. برای اینکه هویت شرکت چه در فضاهای مجازی و چه در رویدادهای رسمی تثبیت گردد، حتما نیازمند طراحی لوگو شرکتی است.

یک تیم طراحی خلاق مثل حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو تهران  و مسلط به تکنیک‌ها و علم تبلیغاتی، باید همواره در کنار شما باشند.

برای آن که اهداف و استراتژی تبلیغات و روابط عمومی شما به حقیقت بپیوندد باید از طرح‌ های منحصر به فرد و عالی  در راستای بازاریابی و رفتار مصرف کننده استفاده نمود.

نمی‌ توان همه بار تبلیغات را صرفا بر دوش عکس و یا فیلم ساده یا ترکیبی از هر دو انداخت. امروزه تبلیغات پیوند عجیبی با طراحی لوگو شرکتی خورده است.

برخی ویژگی شرکت های طراحی و چاپ

طراحی چاپ یا طراحی مناسب برای چاپ مفهومی است که پیوسته با چاپ اشتباه گرفته می شود. مشتری ها معمولا انتظار دارند که این دو خدمات همواره توسط یک شرکت ارائه شود یعنی شرکت خدمات طراحی و چاپ. و در بسیاری از مواقع از طراحان و یا شرکت های طراحی انتظار دارند فرایند چاپ را نیز خودشان انجام دهند.

با این حال همیشه این اتفاق نمی افتد و باید از حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو تهران استفاده کرد .اگر طراح هستید یا در یک سالن طراحی فعالیت دارید احتمالا تقاضایی از سمت مشتری برای طراحی و چاپ، بیلبورد ها و بروشور داشته اید. اگر خودتان کار چاپ را انجام نمی دهید حداقل باید آشنایی کافی با فرایند چاپ پروژه های طراحی خود داشته باشید.

اگر طراح گرافیک یک مجموعه هستید و یا امکانات شرکت طراحی و چاپ شرکت خدمات طراحی و چاپ دارید که تا به حال تنها برای استفاده در موارد دیجیتالی طرح کشیده اید و میخواهید در مورد طراحی چاپ و نحوه برخورد با مشتریانی که چیزی را که شما ارائه نمی دهید بیشتر بدانید، با این مقاله همراه باشید.

شرکت خدمات طراحی و چاپ

چیزی که بسیاری از مردم به اشتباه تصور می کنند این است که شرکت خدمات طراحی و چاپ گرافیک حتما کار چاپ را نیز انجام میدهند. اگرچه ارائه این نوع خدمات در حوزه ای که کار می کنید، خوب است با این حال بسیاری از شرکت ها از ارائه این نوع خدمات دوری می کنند.

بنابراین، به صورت کلی طراحی چاپ یک روند طراحی گرافیک است. و محصول نهایی طراحی دیجیتال، در غالب  فتوشاپ، تیف، دیزاین و … است که در مرحله چاپ در قالب کاغذ، مقوا، پی وی سی و …  در می آید.

طراحی چاپ شامل مراحل چاپ نمی شود و تنها به صورت دیجیتالی و غیر فیزیکی انجام می گردد .

شما باید حرفه ای ترین شرکت طراحی لوگو تهران را پیدا کنید تا کارتان به بهترین نحو انجام شود. با این حال بایستی در همه مراحل طراحی، فرایند چاپ را در نظر داشت.

طراحی چاپ برای موضوعات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که بیشترین استفاده آن در شاخه ی بازاریابی و آگاهی از برند می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button